Výborný Chedar bacon burger a dozlatova připravené hranolky

Brněnské pověsti vypráví o burgrárně v Brně, která je proslulá svou specifickou atmosférou a BEZKONKURENČNÍMI burgry. Jmenuje se Burger Inn a o něm vám dnes něco málo povíme.

Jelikož jsme věděli, že je opravdu vyhlášený, měli jsme velká očekávání. Nečekali jsme ale, že předčí naše očekávání tak moc!

Slibovali jsme pořádný burger už docela dlouho, a to jako odměnu za zkoušky. Dnes jsme dopsali poslední zkoušku, a tak jsme si řekli, že půjdeme úspěšné zkouškové řádně oslavit. Hned jak jsme vešli, nás ohromila atmosféra pravé burgrárny. Vůně masa, opékané slaniny, stylová hudba. Byli jsme příjemně překvapení, že obsluhu zastupovali dost mladí lidé, což nám bylo ještě bližší. Po dlouhém váhání jsme si oba objednali burger Chedar Bacon s česnekovo – petrželovou omáčkou a hodící se limonádu Arizonu.

speciální atmosféra Burger Inn
Vypadá to tu opravdu stylově 😍

Když před nás obsluha položila talíř s obrovským burgrem a hranolkami, koukali jsme na to jak Němec na orloj 😅 A poté jsme si hned řekli: „Jak to proboha budeme jíst?!“ Nicméně, dali jsme se do jídla a oblizovali jsme se až za ušima. Oba dva jsme si burgery zamilovali, byla to prostě láska na první pohled (nebo chuť?🤤). Shodli jsme se, že tady jsme rozhodně nebyli naposledy a až zase bude co slavit, že nás tu mají jak na koni! 🤩

Dali jsme si Chedar Bacon burger a opravdu doporučujeme! Neméně skvělá byla i omáčka a hranolky!
Burgery opravdu úžasné! Neméně skvělá byla i omáčka a hranolky.
Celá burgrárna je stylově vyzdobena.
Share: